STREUVELS, Stijn
Amsterdam
L.J. Veen
z.d. [1915
In-8°, 258 pp. Derde druk. Roestvlekjes op de eerste blz. en op de sneden. Gebonden. Met een handgeschreven opdracht aan Meny Houthuys, de voortreffelijke voordraagster, gedateerd oktober 1951. Los bijgevoegd een handgeschreven gesigneerde brief van Stijn Streuvels (16 regels), aan (Meny Houthuys), gedateerd 9 januari 1952. + een reproductie van een portret van Stijn Streuvels, door hem gesigneerd in potlood. Bijgevoegd: id. De terechtstelling van een onschuldige. Maastricht - Voenhoven, Ernest van Aelst, (1940). 52 pp, ill. Genaaid. Eerste druk
STREUVELS, Stijn
Amsterdam
L.J. Veen
z.d. [1915