(punz.), GW (K-L)/VVS2-VS1, GG/WG 18K, RW: 51, 20./21. Jh. minimale Tragespuren, innen punz. "068". Ring with brilliant ca. 1.24 ct (hallm.), TW (K-L)/VVS2-VS1, YG/WG 18K, size 51, 20th/21st c., minor signs of wear, hallm. inside "068".