Slawomir Toman (b. 1966) Bez tytułu, 2004 r. olej/płótno, 60 x 60 cm na odwrociu opisany: ‘TOMAN’S ‘’BEZ TYTUŁU’’ | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 x 60 cm’ Studiował w Instytucie Wychowania Plastycznego Uniwersytetu Mariii Skłodowskiej-Curie w Lublinie (1986-1987) oraz na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni Włodzimierza Kuzna (1988-1993). W 1995 roku otrzymał stypendium Ministra Spraw Zagranicznych Francji i przez dwa lata studiował w Ecole Régionale des Beaux-Arts w Rennes pod kierunkiem prof. Gererda Baldet. W 1997 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem.Prace w zbiorach: kolekcja Arteonu, kolekcja Galerii Piekary, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, kolekcja galerii BWA w Sandomierzu oraz innych kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Estymacja: 5 000 - 8 000