Auktionsarchiv: Los-Nr. 45

Slawek Pawszak (b. 1984)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.200 PLN
ca. 858 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 45

Slawek Pawszak (b. 1984)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.200 PLN
ca. 858 $

Slawek Pawszak (b. 1984) Bez tytułu, 2009 r. olej/płótno, 81 x 70 cm na odwrociu opisany: 'BEZ TYTUŁU 2009 SŁAWEK PAWSZAK' Malarstwo Pawszaka jest antynarracyjne. Artysta unika opowiadania historii lecz koncentruje się na jednym lub kilku szczegółach. Jednocześnie jego prace nie są abstrakcyjne. Plamy, relacje kolorów, kompozycje form mają bardzo konkretny wyraz. W centrum zainteresowania artysty znajduje się samo malarstwo. Artysta tworzy również filmy wideo i instalacje przestrzenne, między innymi makiety miejsc dla niego ważnych. Jest absolwentem Wydziału Malarstwa na ASP w Warszawie, dyplom obronił w pracowni Leona Tarasewicza. estymacja: 6 000 - 8 000

Auktionsarchiv: Los-Nr. 45
23.04.2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 45
23.04.2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600