SIROUS NAMAZI född 1970 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Sirous Namazi 2002. Blandteknik på plastfilm, 36 x 30 cm. Signed and dated verso. Mixed media on plastic. PROVENIENS Galleri Magnus Åklundh, Malmö UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010