Auktionsarchiv: Los-Nr. 193

(Sieraden) Gouden en zilveren objecten

Auction 11.09.2017
11.09.2017
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 47 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 193

Auction 11.09.2017
11.09.2017
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 47 $

(Sieraden) Gouden en zilveren objecten -Een zilveren takbroche bezet met markesiet, circa 1920, een paar zilveren en verguld zilveren oorringen, 19de eeuw, twee zilveren spelden en een strik van zwart kant, in een 14 karaat gouden vatting. (6) -

Auktionsarchiv: Los-Nr. 193
11.09.2017
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 193
11.09.2017
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867