Kleurenlitho op dun Japans papier, 36 x 46 cm., gesigneerd, gedateerd '53, getiteld en genummerd 128/200 in potlood, onder passe-partout. (2) "Homage to Leon Pei". Kleurenlitho op dun Japans papier, 30 x 41 cm., gesigneerd, gedateerd '52, getiteld en genummerd 179/200 in potlood, onder passe-partout. (totaal 2)