Set van zes wit laqué stoelen overgang Louis XV-Louis XVI, 18e eeuw de front- en rugregel met gestoken strikwerk, de poten door regels verbonden, met geriete rugleuning en oranje lederen stoffering (één van latere datum) [6] h. 95 x br. 50 x d. 45 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand