Set zilver vergulde sieraden met bruine kralen. Collier en armband met bruine kralen en een groot goud op zilveren veeroog met eindstukken, collier draad geknapt. En een paar double oorclips met blauwe en bruine stenen. Gemerkt Ultima Edizione. Verder in goede staat