Auktionsarchiv: Los-Nr. 866

Set double sieraden met bruine steen

Aprilveiling 2023
13.04.2023
Limitpreis
50 €
ca. 54 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 866

Aprilveiling 2023
13.04.2023
Limitpreis
50 €
ca. 54 $
Zuschlagspreis:

Set zilver vergulde sieraden met bruine kralen. Collier en armband met bruine kralen en een groot goud op zilveren veeroog met eindstukken, collier draad geknapt. En een paar double oorclips met blauwe en bruine stenen. Gemerkt Ultima Edizione. Verder in goede staat

Auktionsarchiv: Los-Nr. 866
13.04.2023
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488

Auktionsarchiv: Los-Nr. 866
13.04.2023
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488