CORNEILLE - DOTREMONT
Bruxelles
1949, 15 avril
elk 17 x 25,5 cm, reeks van 7 abstracte aquarellen van Corneille, fantasieën in verschillende kleuren, waarbij Christian Dotremont bij elke kleur een gedachte heeft neergeschreven, in rode waterverf, in het Frans. Zo gaan tekst en beeld in dialoog. Gesigneerd door beiden en gedateerd op de onderste tekening. Samen in een linnen passe-partout achter glas, in een zwart kader (ca. 170 x 42 cm). Tentoongesteld in de galerieën Taptoe en Aujourd'hui in Brussel (nota op keerzijde). Série de 7 aquarelles abstraites de Corneille, (17 x 25,5 cm), fantaisies en différentes couleurs, pour lesquelles Christian Dotremont a écrit une pensée, en aquarelle rouge. Signé par les deux et daté sur le dernier dessin. Ensemble dans un passe-partout en toile derrière verre, dans un cadre noir (ca. 170 x 42 mm). Exposé dans les galeries Taptoe et Aujourd'hui à Bruxelles (note au verso)
CORNEILLE - DOTREMONT
Bruxelles
1949, 15 avril