Sen ołowianego żołnierzyka, 1989
olej, płyta, 160 x 122 cm, sygnowany p.d.: 'T. SĘTOWSKI' oraz opisany na odwrocie: 'Tomek Sętowski "Sen ołowianego żołnierzyka | R. 1989 olej, płótno'