713 - Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw Prijsindicatie: € 40 - € 80 Startprijs: € 20,00 Verkocht voor € 50,00 Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw Conditie Goed, houtwerking in de lijst. Afmetingen 19 x 23 cm. Kunst