satijnhouten schrijftafel met in het gecontourneerde blad parquetterie en intarsia van fijnhoutsoorten, rustend op gebogen poten met vergulde bronzen hoekornamenten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 75, br. 99, d. 56 € 600 openingsbod