Santeri Salokivi
1886-1940
Santeri Salokivi, Kvinna i skogen.
Sign. -24. Olja på pannå 53,5 x 44 cm.
Santeri Salokivi, Woman in the forest.
Sign. -24. Oil on board 53,5 x 44 cm.
Santeri Salokivi
1886-1940