Sans titre, 1978. Gouache sur métal. Signée, datée et numérotée 32/40. Plakaatverf op metaal. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 32/ 40. 16,5 x 13 cm Provenance / Herkomst: Collection privée, Berlin.