Saint GRÉGOIRE DE NAZIANZE. ΤΟΥ ΕΝ ΑΓΙΟΙΣ ΠΑΤΡΟΣ ΗΜΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ […] ΤΑΕΥΡΙΣΧΟΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ. Sancti patris nostri Gregorii Theologi, vulgo Nazianzeni […], Opera omnia […], opera et studio monachorum ordinis sancti Benedicti è congregatione sancti Mauri. Paris, veuve Dessaint, 1778-1814. Deux volumes in-folio, basane, dos à nerfs orné. Reliure du XIXe siècle.