Rybaczka, 1967 r.
olej, płótno, 74,5 × 52 cm sygn. i dat. l. d.: I Klukowski 1967 na odwrocie nalepka z opisem obrazu Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty.
Rybaczka, 1967 r.