royale Hollandse palissander gefineerde barok kussenkast met rechte geprofileerde kap versierd met robbenlijsten en gestoken mascarons, met 2 deuren opgehoogd met ebben kussens, geflankeerd door ronde zwarte zuilen met gestoken kapitelen en rustend op blopten, 2e helft 17e eeuw, h. 250, br. 234, d. 91 € 5.000 openingsbod