"Rotterdam Plan C." Droge naaldets, 24 x23 cm., gesigneerd en getiteld in potlood, onder passepartout en in wortelnoten lijst. (2) Martin Van Waning (1889-1972). (Marktgezicht). Droge naaldets, 16 x 23,5 cm., gesigneerd in potlood, onder passepartout en in lijst (totaal 2 ingelijste prenten).