Auktionsarchiv: Los-Nr. 401

Rotterdam] Lot van 2 etsen: (1) Marius Janssen (1885-1957).

Auction 04.12.2017
04.12.2017
Schätzpreis
150 € - 300 €
ca. 178 $ - 356 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 401

Auction 04.12.2017
04.12.2017
Schätzpreis
150 € - 300 €
ca. 178 $ - 356 $
Zuschlagspreis:

"Rotterdam Plan C." Droge naaldets, 24 x23 cm., gesigneerd en getiteld in potlood, onder passepartout en in wortelnoten lijst. (2) Martin Van Waning (1889-1972). (Marktgezicht). Droge naaldets, 16 x 23,5 cm., gesigneerd in potlood, onder passepartout en in lijst (totaal 2 ingelijste prenten).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 401
04.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 401
04.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138