Roksana Kularska-Krol (roxi) (b. 1982) Królowa nocy spotyka stado biedronek, 2013 r. akryl/płótno, 50 x 50 cm sygnowany l.d.: 'ro | ix | 2013' Ukończyła ASP w Łodzi (Wydział Edukacji Wizualnej) – dyplom z wyróżnieniem, nominowany do nagrody na najlepszy dyplom 2007 r. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych. Z mężem Sebastianem tworzy duet robosexi. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem, fotografią i ilustracją.