Roksana Kularska-Krol (roxi) (b. 1982) Lola z lodami, 2012 r. akryl/płótno, 30 x 24 cm sygnowany p.d.: 'ro | ix | 2012' na odwrociu opisany: 'ŚWIĘTA ZJADACZKA | LODÓW | 10 | IX | 2012' Ukończyła ASP w Łodzi (Wydział Edukacji Wizualnej) – dyplom z wyróżnieniem, nominowany do nagrody na najlepszy dyplom 2007 r. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych. Z mężem Sebastianem tworzy duet robosexi. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem, fotografią i ilustracją.