Rökk Károly (Budapest, 1891 - Kalocsa, 1970) Balatoni fények és Vitorlás a Balatonon - párkép, 1958 oil on canvas glued to cardboard 31,5*40 cm j.j.l.: Rökk Károly; j.b.l.: Rökk Károly 1958