ROBERT INDIANA "Love", Master Contemporary artist rugs 1995, handtuftad, etikettmärkt och signerad Robert Indiana 255/300, 182 x 182 cm PROVENIENS Inköpt 2012 i New York från galleriet Modern & Contemporary Art.