WG 14K, RW 55, 2. H. 20. Jh., leichte Tragespuren, solide Verarbeitung. Ring with 3 brilliants, tot. c. 0.9 ct WHITE STW (H-J)/SI-P3, WG 14K, RS 55, 2nd half 20th cent., slight signs of wear.