Auktionsarchiv: Los-Nr. 43

René Magritte (1898-1967)

Schätzpreis
6.000 € - 8.000 €
ca. 6.479 $ - 8.639 $
Zuschlagspreis:
7.500 €
ca. 8.099 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 43

René Magritte (1898-1967)

Schätzpreis
6.000 € - 8.000 €
ca. 6.479 $ - 8.639 $
Zuschlagspreis:
7.500 €
ca. 8.099 $

Les moyens d'existence, 1969. Ouvrage contenant un texte de Gui Rosey et une eau-forte sur papier Velin de Rives, une eau-forte sur papier Japon nacré et une eau-forte sur papier Japon ancien de René Magritte Cachet de la signature et timbre sec "Atelier René Magritte". Edition Georges Visat, Paris. Exemplaire numéroté 144/150. Emboîtage toilé Bevat een tekst van Gui Rosey en een ets op velijn van Rives, een ets op parelachtig japans papier van René Magritte Stempel van de signatuur en droge zegel "Atelier René Magritte". Edition Georges Visat, Parijs, exemplaar genummerd 144/150. In een met stof bedekte slipcase. 28 x 22,5 cm [Kaplan-Baum 20]

Auktionsarchiv: Los-Nr. 43
15.11.2016
Bonhams - Cornette de Saint Cyr
6 Av. Hoche
info@cornette-saintcyr.com
+33 (0)1 47271124

Auktionsarchiv: Los-Nr. 43
15.11.2016
6 Av. Hoche
info@cornette-saintcyr.com
+33 (0)1 47271124