Przemyslaw Siwek (b. 1983) Ganges, 2012 r. olej/płótno, 40 x 40 cm na odwrociu opisany: 'przemysław siwek | ganges | 2012' Absolwent Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W 2006 r. otrzymał stypendium IV-go stopnia Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem portretowym, rzeźbą figuratywną oraz sztuką użytkową.