Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en Zoon Schoonhoven, jaarletter I: 1943, 23x13x13cm. en 14x11x11cm., totaalgewicht ca. 1146gr.