Auktionsarchiv: Los-Nr. 346

Poster] - 9 affiches , overwegend 1ste

Schätzpreis
150 € - 300 €
ca. 161 $ - 323 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 346

Schätzpreis
150 € - 300 €
ca. 161 $ - 323 $
Zuschlagspreis:

Poster] - 9 affiches , overwegend 1ste helft 20ste e. Verschillende druktechnieken, drukkers en afmetingen. Overwegend in het Nederlands, 3 in het Frans, 1 tweetalig. Gevouwen. Eén met postzegel. Verso's lichtjes stoffig. Aantrekkelijk geheel in uitzonderlijk goede staat.
Interessante collectie affiches van evenementen en herdenkingen + enkele kaarten : O.L.V. ter Troost. Leuven. (Vleminckxkapel). Pontificale Hoogmis en Plechtige kroning . Brussel, De Rycker; Leuven, Wouters-Ickx, 1907, 149 x 99 cm. Spectaculaire goudgehoogde lithografische affiche. Perfecte staat. - Collegiale Kerk van Sint Pieter. Groot jubelfeest (...) Sint Guido. Anderlecht . Brussel, Marci, 1912, 190 x 108 cm. Kleurenlitho, tweetalig. Extra grote affiche voor de feestelijke herdenking van de 900ste verjaardag van St. Guido's dood. - Plan industriel de la ville de Gand et de ses environs , 1912, 80 x 110 cm. Met afbeelding van tal van fabrieken en handelshuizen. Gedrukt in bruin en zwart. - Congo Belge. Administratif-Economique . Brussel, A. Bieleveld, s.d., 64 x 100 cm. Kaart van Belgisch-Congo met links medaillons van Leopold II, Albert I en Leopold III en plaatsnamenlijst, en rechts portretjes van "les premiers pionniers". - Steunt de Katholieke Scholen . Brussel, Marci, s.d., 84,5 x 117,5 cm. - Nieuwe Mariastoet. O.L.Vrouw van Halle . Brussel, Ets. Gén. d'Impr., 1949, 116 x 62 cm. - Angelito . Roquevaire, La Lithotyp, s.d., 80 x 60 cm. Cinema affiche met bijliggend aankondiging van "Cinéma Chez Nous Agimont". Op verso stempel "Cinetone-films". - Kattestoet Ieper . Ieper, Dumortier, 1956, 98 x 61 cm. Ontwerp van Frans van Immerseel, 2 ex. Bijgevoegd : De voortreffelijkheid der Liefde (...) . Tekst van Sint Paulus geïllustreerd door Paul Van Den Abbele, 1966, 4to, losbladig in uitgeversmap. Met 6 linosneden. Genummerd ex. (39/100).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 346
26.11.2016
The Romantic Agony Book & Print Auctions
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgien
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057

Auktionsarchiv: Los-Nr. 346
26.11.2016
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgien
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057