porseleinkast Hollandse wortelnoten gefineerde porseleinkast met boogvormige kap, 2 beglaasde paneeldeuren, afgeschuinde zijden en orgelgebogen onderkast waarin 5 laden, rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 213, br. 179, d. 43 -reconstructies