Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie Conditie Goede conditie, een kop heeft een haarlijn, een kom heeft heeft een fitting, 4 koppen zijn in goede conditie, een kop heeft een afwijkende decoratie. Een schotel heeft 1 fitting, een schotel is gelijmd, 4 schotels zijn in goede conditie Afmetingen Aziatica