Porselein, diverse bordjes en schotels, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Conditie Redelijke conditie, landschaps bordje heeft 3 chips, famille rose kommetjes heeft twee haarlijnen en fritten,klein capucijner schotelstje heeft 1 fritting, schotel China 18e eeuw met paneeltjes heeft een paar frittings, 18e eeuws schoteltje met floraal decor heeft een chip. Bordje met visser heeft geen schade. Afmetingen Doorsnee tussen de 11 en 15 cm. Aziatica