Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw
Conditie Goede conditie, 1 kom gebroken, 1 kom heeft een haarlijn Afmetingen Kleinste maat 7 cm en grootste ca. 12 cm Aziatica