KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
[1758-1763]
3 dln. in één vol. in-folio, [2] + 36, [4] + 70, [4] + 87 + [1 blanco + 4 (register)] pp. Met 39 handgekleurde kopergravures uit de tijd b.t. en uitvouwbaar van verschillende soorten appels (I tot XII), peren (I tot VIII) en andere vruchtensoorten (I tot XIX), ontworpen door J.C. Philips en J. Folkema. Enkele platen iets versterkt in witte rand. Half kalfslederen band met kleine herstelling aan rug en wat gewreven
KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
[1758-1763]