Auktionsarchiv: Los-Nr. 1075

Pomologia dat is beschryvingen en afbeeldingen van de beste zoorten van appels en peeren; Fructologia of beschrijving der vrugtbomen en vrugten; Dendrologia of beschryving der plantagie-gewassen

Schätzpreis
900 € - 1.400 €
ca. 992 $ - 1.543 $
Zuschlagspreis:
900 €
ca. 992 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1075

Schätzpreis
900 € - 1.400 €
ca. 992 $ - 1.543 $
Zuschlagspreis:
900 €
ca. 992 $

KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763
3 dln. in één vol. in-folio, [4] + 86 + [1], [4] + 132, [4] + 168 + [4 (register)] pp. Met 39 handgekleurde kopergravures uit de tijd b.t. (niet geplooid) van verschillende soorten appels (I tot XII), peren (I tot VIII) en andere vruchtensoorten (I tot XIX), ontworpen door J.C. Philips en J. Folkema. Weinig roestvlekjes. Onafgesneden exemplaar in modern vol kalfsleder, rug met ribben en recuperatie van de originele rug met stukjes goudstempeling

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1075
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

KNOOP, Johann Hermann
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
1758-1763

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1075
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457