Piotr Szczur (b. 1987) Dog style VII, 2012 r. olej/płótno, 100 x 70 cm na odwrociu opisany: 'PIOTR SZCZUR | "DOG STYLE VII' | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2012' W latach 2007-2010 studia na PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kierunku Edukacja Artystyczna w pracowni prof. zw. Stanisława Białogłowicza. 2013 r. dyplom z Malarstwa w pracowni dr hab. Mariusza Drzewińskiego na Wydziale Artystycznym lubelskiego UMCS.