Auktionsarchiv: Los-Nr. 30

Piotr Sakowski (b. 1983)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.600 PLN
ca. 489 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 30

Piotr Sakowski (b. 1983)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.600 PLN
ca. 489 $

Piotr Sakowski (b. 1983) Bez tytułu, 2011 r. olej, akryl/płótno, 92 x 92 cm na odwrociu opisany: 'P. SAKOWSKI 2011' W pracy twórczej posługuje się różnymi mediami. Jego projekty łączą tradycję sztuki konceptualnej, minimalnych działań efemerycznych z refleksją na temat postprodukcji. Skromne propozycje, które tworzy Sakowski objawiają się w formie niewielkich obiektów, instalacji oraz prac site specific większych rozmiarów. Prace pokazywane m.in. w: Otwarta Pracownia, Kraków, Galeria ZOO, Warszawa, Galeria Działań, Warszawa, Galeria Foksal, Warszawa, Galeria Zakręt, Warszawa, Galeria Dla, Toruń, Galeria KONT, Lublin, Galeria Leto, Warszawa, Galeria xx1, Warszawa, Mały Salon Zachęty, Warszawa, Miesiąc Fotografii / Photomonth, Kraków, Galeria Aspekt (ASP), Warszawa, Międzynarodowe Biennale Supermarket Sztuki, Warszawa, We Go Far Beyond; Poznań, Warszawa, Oborniki Śląskie, Kostrzyn Wielkopolski, Fundacja Bęc Zmiana, Warszawa.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 30
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 30
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600