Piotr Kossakowski (b. 1976) Antonioni, 2009 r. olej/płótno, 30 x 20 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Piotr | Kossakowski | 2009 | "Antonioni" ' Studiował w ASP w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni malarstwa adiunkt II stopnia Zbigniewa Blukacza w 2005. Specjalizacja dodatkowa w pracowni projektowania plakatu prof. Romana Kalarusa. Obecnie pracuje jako asystent w pracowni malarstwa adiunkt II stopnia Ireneusza Walczaka.