Piëta. Beeld van gepolychromeerd hout, 16de eeuw. Pietà. Sculpture en bois polychromé, 16ème siècle . . H= 53 cm Certificaat/ certificat Antiekkamer Sint-Elooi 1971: Begin 16de eeuw. Behoorde toe aan orde van de zusters Annunciaten. Début 16ème siècle. Acquis des soeurs Annonciades