ONGHENA M.J.
Bruxelles
Académie Royale de Belgique
1959
In-8°, 435 blz en 64 platen. Klasse der Schone Kunsten. Verhandelingen, verzameling in-8° - Boek X aflevering 5 en laatste. Gebonden in half leder, titel verguld op de rug. Bijgevoegd: Henri HYMANS L'exposition des primitifs flamands à Bruges. Paris, Gazette des Beaux-Arts, 1902. In-8°, 90 pp, ill. dans le texte et jolies planches gravées h.t. Jolie rel. en plein veau, estampée à froid, signée par de Samblanx & Weckesser, tête dorée (ensemble : 2 vols.)
ONGHENA M.J.
Bruxelles
Académie Royale de Belgique
1959