Auktionsarchiv: Los-Nr. 277

Philips de Schone: De iconografie van Philips de Schone.

Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 277

Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $

ONGHENA M.J.
Bruxelles
Académie Royale de Belgique
1959
In-8°, 435 blz en 64 platen. Klasse der Schone Kunsten. Verhandelingen, verzameling in-8° - Boek X aflevering 5 en laatste. Gebonden in half leder, titel verguld op de rug. Bijgevoegd: Henri HYMANS L'exposition des primitifs flamands à Bruges. Paris, Gazette des Beaux-Arts, 1902. In-8°, 90 pp, ill. dans le texte et jolies planches gravées h.t. Jolie rel. en plein veau, estampée à froid, signée par de Samblanx & Weckesser, tête dorée (ensemble : 2 vols.)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 277
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

ONGHENA M.J.
Bruxelles
Académie Royale de Belgique
1959

Auktionsarchiv: Los-Nr. 277
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457