PER KIRKEBY Danmark, född 1938 Utan titel Signerad, daterad och annoterad Per Kirkeby -79 E.A. Litografi, 63,5 x 48,5 cm. Signed, dated and annotated. Lithograph. PROVENIENS Erik Drescher, Danmark