Auktionsarchiv: Los-Nr. 609

Pen en Burijn. Gedichten uit de Nederlandse letteren met grafiek van moderne kunstenaars.

Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 76 $ - 152 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 108 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 609

Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 76 $ - 152 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 108 $

Tweede reeks. Breda/Ulvenhout, F. Haans, 1972-1974, uitgegeven in 200 genummerde en door de kunstenaar gesigneerde exemplaren (dit is nummer 49), 10 bifolia met teksten en originele grafiek in diverse technieken, los als uitgegeven in oorspronkelijke linnen portfolio, 31,5 x 26 cm. Schrijver - kunstenaar: Jan Hanlo - Cees Andriessen; Hans Lodeizen - Chris Heeneman; Hadewijch - Pam Rueter; J. Slauerhoff - Ru van Rossem; Gerrit Achterberg - Thijs Overmans; Felix Timmermans - Piet Janssens; Han Hoekstra - Kurt Löb; Henri Marsman - Wim Zwiers; J.H. Leopold - Dirk van Gelder; Anoniem - Ottmar Premstaller. Met: 3 soortgelijke mappen uit de serie Pen en Burijn: (1) Derde reeks (1975-1977, 10 bifolia), (2) een ongenummerde serie van 10 stuks grafiek in map (enkele gedateerd 1975-1976) en (3) een map met 7 (van 10) bifolia (1969-1970). Prenten van o.a. Ans Wortel, Jan Mensiga, Michael Jepjes, Ratislav Michal, Anne Oudega, Thijs Overmars en Lou Strik.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 609
01.12.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 609
01.12.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138