'I am hanging here’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust, Amsterdam, tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, 1998, Peer Veneman Beelden gepatineerd bronzen sculptuur, gesign., titel en gedat. 1990/1991, 78 x 34 x 30 cm. [1]