Pawel Slota (b. 1989) Pejzaż Miejski VI, 2012 r. olej/płótno, 100 x 140 cm na odwrociu opisany: 'Paweł Słota | "Pejzaż Miejski VI" | 100/140 płótno, olej | 2012 ' Obecnie student Malarstwa w pracowni prof. L. Misiaka w ASP w Krakowie. Laureat stypendium twórczego i artystycznego prezydenta miasta Częstochowy w latach 2005, 2006, 2007, 2009. Brał udział w wielu wystawach w kraju i zagranicą. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach.