Auktionspreisarchiv

Auktion: Polish Young Artists, 15 October 2013, 19:00
wurde versteigert am: 15. Oktober 2013
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Pawel Sliwinski (b. 1984)

Archiv
Aufrufpreis: n. a.
Zuschlagspreis:  500 PLN
ca. 162 $
Los-Nr. 3, Aufrufe: 12

Pawel Sliwinski (b. 1984) Bez tytułu, 2007 r. olej/płótno, 33 x 41 cm na odwrociu opisany: 'PAW | PAWEŁ | ŚLIWIŃSKI | 2007' Mieszka i pracuje w Warszawie. Wybrane wystawy indywidualne: - Unknown Master from Kasiłan, BWA Zielona Góra, Zielona Góra, 2012 - Family, Supplement Gallery, Londyn, 2011 - In Paint We Trust, Galeria Kolonie, Warszawa, 2011 - Cotman 666, galeria A, Warszawa, 2009 Wystawy zbiorowe: - Pejzaż, portret, martwa natura, Kolonie, 2011 - Cześć, Galeria Stereo, Poznań, 2011 - Tribute to Wróblewski, galeria Program, Warszawa; galeria Pies, Poznań, 2008 - Prace z kolekcji ING, cykl wystaw w różnych miastach, 2008 - Pracownia Tarasewicza w Andaluzji, galeria aTak, Warszawa, 2008

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Polish Young Artists, 15 October 2013, 19:00
Auktionsdatum: 15.10.2013
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600