Pawel Sliwinski (b. 1984) Bez tytułu, 2007 r. olej/płótno, 33 x 41 cm na odwrociu opisany: 'PAW | PAWEŁ | ŚLIWIŃSKI | 2007' Mieszka i pracuje w Warszawie. Wybrane wystawy indywidualne: - Unknown Master from Kasiłan, BWA Zielona Góra, Zielona Góra, 2012 - Family, Supplement Gallery, Londyn, 2011 - In Paint We Trust, Galeria Kolonie, Warszawa, 2011 - Cotman 666, galeria A, Warszawa, 2009 Wystawy zbiorowe: - Pejzaż, portret, martwa natura, Kolonie, 2011 - Cześć, Galeria Stereo, Poznań, 2011 - Tribute to Wróblewski, galeria Program, Warszawa; galeria Pies, Poznań, 2008 - Prace z kolekcji ING, cykl wystaw w różnych miastach, 2008 - Pracownia Tarasewicza w Andaluzji, galeria aTak, Warszawa, 2008