Auktionspreisarchiv

Auktion: Contemporary Polish Art, 21 November 2013, 19:00
wurde versteigert am: 21. November 2013
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Pawel Sliwinski (b. 1984)

Archiv
Aufrufpreis: n. a.
Zuschlagspreis:  1.000 PLN
ca. 322 $
Los-Nr. 16, Aufrufe: 26

Pawel Sliwinski (b. 1984) Bez tytułu, 2007 r. olej/płótno, 41 x 33 cm na odwrociu opisany na płótnie oraz na blejtramie: 'PAW | PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 2007' Zadebiutował jako student, a jego wystawa zorganizowana przez prof. Leona Tarasewicza warszawskiej ASP odbiła się szerokim echem. Niedługo po dyplomie Śliwiński wziął udział w kilku wystawach zbiorowych. Swoje prace pokazał indywidualnie w nieistniejącej już galerii A. Po czym zniknął, by w 2011 powrócić z nowym projektem ‘In Paint We Trust’ w galerii Kolonie. Artysta przyrównuje malowanie do improwizacji, wizualnej jam session. To kolejny – po Tymku Borowskim – twórca należący do nurtu ‘zmęczonych rzeczywistością’.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Contemporary Polish Art, 21 November 2013, 19:00
Auktionsdatum: 21.11.2013
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600