Pawel Podlewski (b. 1985) To koniec - Malarz martwych natur, 2013 r. olej/płótno, 70 x 84 cm sygnowany śr.d: 'To koniec - Malarz martwych natur Paweł Podelwski 1985-2013' Absolwent Politechniki Radomskiej, Wydział Sztuki, z 2009 r. Działa w obszarze malarstwa, rzeźby, rysunku satyrycznego. Tworzy malarstwo na żywo do muzyki. Działa w Projekcie Dźwięk-Obraz w Radomiu. Występuje w „Czytelni Kawy” w Radomiu (2010-2011). Skromny i pracowity.