Orbiting Figure, 1965 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan Gesigneerd, gedateerd en getiteld. 212 x 183,5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Privé collectie