Parti silverföremål, bl.a. skedar 1700/1800-tal, L13-21,5cm, kaffeskedar, tårtspade, ströare med träskaft, 1843, L18,5cm, skaft av, saltkar med silverhållare, kniv med silverskaft, Total vikt ca 629g exklusive saltkar och kniv, gravyr och små skador