Para filiżanek z sentencjami miłosnymi 2 poł. XIX w. Francja złocenie/porcelana, porcelana, 12,5 x 13,5 cm na spodzie oznaczenie wytwórni (wycisk w masie) na korpusach filiżanek kartusze z sentencjami miłosnymi: 'Amitié | éternelle' oraz 'Pensez | à moi' śr. spodka: 16,2 cm Estimate: 2 600 - 4 000 PLN PLN EUR GBP USD 595 - 916 EUR Condition przetarcia złoceń Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70522 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19